Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. júna 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Večer pod lampou vo štvrtok večer na Dvojke

BRATISLAVA 6. júna – Téma a hostia relácie Večer pod lampou s moderátorom Štefanom Hríbom, ktorú vysiela RTVS na Dvojke vo štvrtok 7. júna 2012 o 22.05 hod.

Téma: Viac daní alebo viac šetrenia?
Je úspora 1,7 miliardy eur dosiahnuteľná bez zvyšovania daní?
Koľko z toho sa dá ušetriť a koľko je nutné hľadať v daniach a odvodoch?
Čo spôsobí zvyšovanie daní a odvodov? Bude dočasné?
Kde sú zdroje šetrenia?
Čo treba urobiť, aby Slovensko hospodárilo dlhodobo bez dlhov?

Pozvaní hostia:
Peter Kažimír, minister financií SR
Anton Marcinčin, poradca MF SR
Jozef Mihál, exminister práce a soc. vecí
Martin Jaroš, bývalý hovorca ministerstva financií

Východisko k téme: Premiér Robert Fico vyzval opozičné strany, aby mu predložili svoje plány konsolidácie verejných financií. Vláda sa oficiálne zaviazala dosiahnuť v roku 2012 deficit na úrovni 4,6 % HDP a v roku 2013 pod 3 % HDP. Toto konsolidačné úsilie predstavuje sumu približne 300 mil. eur v tomto roku a asi 1,3 mld. eur v roku 2013. Vláda deklaruje, že celý proces ozdravovania verejných financií postaví predovšetkým na solidarite silných a bohatých, teda bánk, regulovaných firiem či vysokopríjmových skupín.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;bl

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.