Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. augusta 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Václav Mika uzavrel ďalšiu dohodu so zahraničným partnerom

BRATISLAVA/BUDAPEŠŤ 16. augusta – Predmetom dohody medzi Václavom Mikom a Istvánom Böröczom je okrem poskytovania materiálov z významných medzištátnych udalostí, výmeny programov z vlastnej tvorby, ktoré nie sú chránené autorskými právami, aj vzájomná podpora koprodukcií. Obe strany sa dohodli aj na spolupráci v oblasti rozširovania znalostí svojich zamestnancov v spojitosti s národnostným vysielaním recipročne na oboch stranách. „Po úspešnom spustení nadštandardnej spolupráce s Českou televíziou je maďarský partner ďalším významným prínosom v oblasti cezhraničnej spolupráce. RTVS rozširuje svoje obzory a posilňuje svoje postavenie v rámci verejnoprávnych poskytovateľov mediálnych služieb v Európe,“ povedal generálny riaditeľ RTVS Václav Mika.

Sekcia marketingu a komunikácie RTVS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;nr

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.