Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. októbra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: V Sobotných dialógoch s predsedom vlády Robertom Ficom

BRATISLAVA 26. októbra – Ústavný súd prezidentovi nariadil rozhodnúť o vymenovaní generálneho prokurátora. Nad Slovenskom stále visí hrozba časovo neobmedzeného štrajku učiteľov a nespokojnosť s platmi rastie aj v štátnej správe. Premiér ale verejnosti odkazuje, že prioritou jeho vlády je ozdravenie verejných financií a udržanie Slovenska v eurozóne. Opozícii sa pritom konsolidácia verejných financií prostredníctvom zvyšovania daní či odvodov nepáči a vláde odkazuje, aby viac šetrila.

To sú témy pre predsedu vlády Roberta Fica v Sobotných dialógoch s Braňom Dobšinským, v sobotu krátko po 12-tej hodine na Rádiu Slovensko.

Richard Šümeghy
hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

RTVS odvysiela 13. ročník charitatívneho galavečera Noc nádejí Herecké i súkromné historky Ferka Kovára

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.