Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. októbra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: V Sobotných dialógoch s Petrom Kažimírom a Jánom Figeľom

BRATISLAVA 19. októbra – Projekt bankovej únie sa odsúva, nemecká kancelárka brzdí francúzskeho prezidenta a spory medzi kľúčovými hráčmi eurozóny stále pretrvávajú. Ako konkrétne bude prebiehať záchrana problémových bánk, zostáva nejasné. Opasky si bude musieť utiahnuť aj Slovensko, väčšina rozpočtovej konsolidácie však ide na vrub vyšších príjmov od firiem i občanov. Vládny balíček, ktorý priniesol vyššie dane i odvody, tak opozícia ostro kritizuje a vládu vyzýva, aby oveľa viac šetrila.
To sú témy pre ministra financií Petra Kažimíra (Smer-SD) a predsedu KDH Jána Figeľa v Sobotných dialógoch s Braňom Dobšinským, v sobotu krátko po 12-tej hodine na Rádiu Slovensko.

Richard Šümeghy
hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.