Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. septembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: V Sobotných dialógoch s Petrom Kažimírom a Ivanom Štefancom

BRATISLAVA 28. septembra – Pripravovaný štátny rozpočet dostal ďalší úder, vláde opäť chýbajú stovky miliónov eur a minister financií znova prichádza s negatívnymi správami. Eurozóna sa stále otriasa dlhovou krízou, ekonomiky viaznu a výber daní klesá, diera vo verejných financiách sa tak zväčšuje. Učitelia, úradníci i zdravotníci však vláde odkazujú, že uťahovania ich opaskov už bolo dosť a pýtajú si vyššie platy. Vláda sa zatiaľ bráni, dôvodom má byť prázdna štátna kasa a nutnosť ďalšieho ozdravenia verejných
V Sobotných dialógoch s Braňom Dobšinským budú diskutovať minister financií za SMER – SD Peter Kažimír a poslanec Národnej rady SR za SDKÚ-DS Ivan Štefanec – v sobotu krátko po 12-tej hodine na Rádiu Slovensko.

Richard Šümeghy
hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

17. ročník súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka má svojich víťazov Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.