Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. novembra 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: V Sobotných dialógoch predseda vlády Robert Fico

BRATISLAVA 21. októbra – V sobotu 22. októbra bude hosťom Sobotných dialógov o 12:12 predseda vlády Slovenskej republiky Robert Fico. Moderuje Branislav Dobšinský.
Okruhy diskusie:

– komunálne voľby – výsledky a politické dosahy
– kauza piešťanského CT odštartovala diskusiu o verejnom obstarávaní v rezorte zdravotníctva a potrebe systémových zmien
– vládny sociálny balíček a jeho ekonomické ale i sociálne rozmery
– odchod Pavla Pašku z funkcie predsedu parlamentu – dôvody a politické dosahy

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

on;mt

K téme

Bratislavský chlapčenský zbor v Opere SND prezradí tajomstvá ľudského hlasu Objavte Poloniny vďaka unikátnym zážitkom. Tradičné remeslá, nedotknutá príroda a rusínsky temperament

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.