Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. novembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: V Sobotných dialógoch Branislav Ondruš a Miroslav Beblavý

BRATISLAVA 2. novembra – Pracovné právo opäť prejde zásadnými zmenami. Hoci súčasne platný Zákonník práce ešte ani neprešiel poriadnou previerkou v praxi, vláda jeho novelizáciou presadila posilnenie práv zamestnancov i odborárov. Opozícia však pred utiahnutím pracovnoprávnej legislatívy varuje a vládu obviňuje, že svojimi zmenami spôsobí masové prepúšťanie. Firmy, podnikatelia i živnostníci pritom musia z dôvodu ozdravenia verejných financií čeliť aj ďalšiemu zvyšovaniu daní či odvodov. Vláda si ale hrozbu nárastu nezamestnanosti nepripúšťa.

To sú témy pre štátneho tajomníka rezortu práce Branislava Ondruša a poslanca SDKÚ – DS Miroslava Beblavého v Sobotných dialógoch s Braňom Dobšinským v sobotu krátko po 12:00 na Rádiu Slovensko.

Matúš Benža,
PR manažér
Rozhlas a televízia Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.