Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. októbra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: V relácii O 5 minút 12 s Robertom Ficom a Jánom Figeľom

BRATISLAVA 19. októbra – Témami nedeľnej diskusnej relácie O 5 minút 12 budú výsledky summitu EÚ (postoj Slovenska k navrhovaným opatreniam), avizovaný ostrý štrajk učiteľov (platy učiteľov verzus možnosti štátneho rozpočtu), návrh SPP na zvýšenie cien plynu a aktuálna vnútropolitická situácia.
Hosťami relácie O 5 minút 12 budú predseda vlády a predseda strany Smer-SD Robert Fico a podpredseda NR SR a predseda KDH Ján Figeľ.
Sledujte diskusnú reláciu O 5 minút 12 s moderátorkou Martou Jančkárovou v nedeľu 21. októbra o 11:55 na Jednotke.

Richard Šümeghy
hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.