Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. decembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: V relácii O 5 minút 12 s Pavlom Paškom a Pavlom Hrušovským

BRATISLAVA 7. decembra – Zrušenie rovnej dane, východiská, ciele a úskalia štátneho rozpočtu na rok 2013 a aktuálna politicko-spoločenská situácia v oblastiach školstva, zdravotníctva a súdnictva. To sú témy aktuálneho vydania diskusnej relácie O 5 minút 12.

Hosťami relácie budú:

Pavol Paška (SMER-SD)
predseda NR SR

Pavol Hrušovský (KDH)
predseda poslaneckého klubu KDH v NR SR

Sledujte diskusnú reláciu O 5 minút 12 s moderátorkou Martou Jančkárovou v nedeľu 9. decembra o 11.55 h na Jednotke.

Matúš Benža
PR manažér

Rozhlas a televízia Slovenska
Sekcia komunikácie

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

Odporúčané články

Do poradní na Trhu kože prišlo konzultovať svoje problémy s lekármi 469 ľudí. Zistené boli aj dva prípady rakoviny kože! Najlepšie komunikujúcou spoločnosťou na Slovensku je stále Lidl

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies