Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. júna 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: UEFA EURO 2012 v priamom prenose na obrazovkách RTVS

BRATISLAVA 5. júna – Už tento piatok 8. júna 2012 sa začínajú priame prenosy z Majstrovstiev Európy vo futbale UEFA EURO 2012, ktoré bude Rozhlas a televízia Slovenska vysielať na Jednotke a na Dvojke. Verejnoprávna televízia ponúkne divákom všetky zápasy záverečného turnaja Majstrovstiev Európy vo futbale 2012 v Poľsku a na Ukrajine. Diváci si budú môcť vychutnať priame prenosy na Jednotke v DVB-T a u vybraných operátorov v HD kvalite.
Exkluzívne práva na vysielanie zápasov UEFA EURO 2012 získala RTVS v januári, keď podpísala exkluzívnu dohodu s Úniou európskych futbalových zväzov (UEFA) na vysielacie práva na všetky zápasy záverečného turnaja Majstrovstiev Európy vo futbale v Poľsku a na Ukrajine.
RTVS už pripravila pre futbalových fanúšikov na facebooku stránku Futbal v RTVS http://www.facebook.com/futbal.rtvs a plánuje spustiť aj špeciálnu internetovú podstránku, podobne, ako to urobila v prípade MS v hokeji.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;bl

K téme

Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti 17. ročník súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka má svojich víťazov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.