Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. mája 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Témy a hostia Sobotných dialógov na Rádiu Slovensko

BRATISLAVA 4. mája –

Témy a hostia Sobotných dialógov na Rádiu Slovensko s Braňom Dobšinským:

Vláda istôt – tak znie základná charakteristika, ktorou sa opísal kabinet Roberta Fica vo vládnom programe, s ktorým sa uchádza o dôveru parlamentu. Opozícia však vládny program hodnotí ako príliš všeobecný, málo ambiciózny a Slovensku veští dobu stagnácie. Vláda priznáva, že nás čaká uťahovanie opaskov, podľa nej však väčšina občanov trpieť nebude.

V Sobotných dialógoch na Rádiu Slovensko krátko po 12-tej hodine budú diskutovať podpredseda Smeru-SD a minister kultúry Marek Maďarič a podpredsedníčka SDKÚ-DS a poslankyňa NR SR Lucia Žitňanská.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr

K téme

Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.