Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. novembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Témy a hostia diskusnej relácie O 5 minút 12

BRATISLAVA 2. novembra – Od roku 2014 bude na Slovensku už iba jedna zdravotná poisťovňa. Ak sa vláda nedohodne s vlastníkmi dvoch súkromných spoločností, štát pristúpi k vyvlastneniu. Opozícia hovorí o znárodnení a chce sa obrátiť na Ústavný súd. Ako bude nový systém fungovať v praxi? Čo prinesie pacientom? To sú témy aktuálneho vydania diskusnej relácie O 5 minút 12.

Hosťami relácie O 5 minút 12 budú:

Zuzana Zvolenská (nominantka SMER-SD)
ministerka zdravotníctva SR

Viliam Novotný (SDKÚ-DS)
poslanec NR SR

Sledujte diskusnú reláciu O 5 minút 12 s moderátorkou Martou Jančkárovou v nedeľu 4. novembra o 11.55 h na Jednotke.

Mgr. Slávka Šomská
PR manažér

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;bl

K téme

Cenu Stavba roka 2020/2021 si odniesli dve výnimočné stavby RTVS: Verejný vysielateľ dokázal od roku 2018 každoročne hospodáriť so ziskom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.