Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. februára 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Tajné životy opäť s najvyššou sledovanosťou

BRATISLAVA 16. februára (SITA) – Uplynulý týždeň bol pre Jednotku úspešný. Jednotkou na trhu bola počas vysielania piatkovej šou Milujem Slovensko (podiel na trhu 25,8% / 537-tisíc divákov), v nedeľu počas reprízy talkšou s Juniorom a Marcelom Nikto nie je dokonalý (podiel na trhu 18,0% / 301-tisíc divákov) a taktiež v nedeľu v hlavnom vysielacom čase – seriál Tajné životy sledovalo 504-tisíc divákov (podiel na trhu 21,9%), vďaka čomu dosiahol svoje podielové maximum a stal sa najsledovanejším nespravodajským programom dňa.
V siedmom týždni Jednotka zaznamenala medziročný nárast celodennej sledovanosti o 2,4%, v hlavnom vysielacom čase si oproti minulému roku polepšila o 2,3%. Pod tento výsledok sa podpísala vyššia sledovanosť hlavného spravodajského bloku, sledovanosť od 15:00 do 19:00 v pracovnom týždni a úspešné reprízy populárnej šou Milujem Slovensko. Medziročne stúpla sledovanosť aj víkendovému popoludňajšiemu pásmu.
Najvyššie týždenné hodnoty od novembra 2014 dosiahli Správy RTVS o 16:00 (priemer za týždeň – podiel na trhu 8,9%/89-tisíc divákov) a tiež 5 proti 5 (podiel na trhu 18,2%/326-tisíc divákov). Súťažná šou s Andrejom Bičanom dosahuje najvyššiu týždennú sledovanosť od r. 2008 a v aktuálnej sezóne permanentne zaznamenáva rastúci trend sledovanosti.
Poznámka: všetky hodnoty sú platné pre cieľovú skupinu 12+ (ak nie je uvedené inak).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.