Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. septembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Sobotné dialógy s Robertom Kaliňákom a Gáborom Gálom

BRATISLAVA 12. septembra (SITA) – Pozvanie moderátora Branislava Dobšinského do pravidelnej diskusnej relácie RTVS Sobotné dialógy prijali minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD) a poslanec NR SR Gábor Gál (Most-Híd). Relácia sa bude prednahrávať v piatok 13. septembra o 10:00 v štúdiách Slovenského rozhlasu na Mýtnej ul., Rádio Slovensko ju odvysiela v sobotu 14. septembra o 12:10.
V relácii by mali byť tiež použité krátke rozhovory so zástupcom Transparency International, ombudsmankou Janou Dubovcovou a krátka reportáž k téme nového volebného zákona (podľa vývoja diskusie).
Témy diskusie:
– nová volebná legislatíva;
– nezávislá kontrola Policajného zboru;
– ďalšie kroky v reforme verejnej správy ESO.

Juraj Kadáš
PR manažér
Sekcia marketingu a komunikácie

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

RTVS odvysiela 13. ročník charitatívneho galavečera Noc nádejí Herecké i súkromné historky Ferka Kovára

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.