Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. februára 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Sobotné dialógy s prezidentským kandidátom R. Procházkom

BRATISLAVA 21. februára – V Sobotných dialógoch pokračujeme v sérii rozhovorov s kandidátmi na prezidenta Slovenskej republiky. Hosťom bude občiansky kandidát Radoslav Procházka, moderuje
Branislav Dobšinský.

V prvej časti relácie sa budeme venovať situácii na Ukrajine, pričom prinesieme aj exkluzívny rozhovor pre RTVS s britským novinárom, odborníkom na východnú Európu Edwardom Lucasom, editorom The Economistu.

Juraj Kadáš
PR RTVS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.