Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. januára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Sobotné dialógy s ministrom Kažimírom a predsedom SDKÚ Frešom

BRATISLAVA 25. januára – Sobotné dialógy o nezamestnanosti, ekonomickom vývoji, konsolidačnom balíčku, ale aj o príprave olympiády s ministrom financií Petrom Kažimírom (SMER – SD) a predsedom SDKÚ – DS Pavlom Frešom. V úvode relácie sa porozprávame o historicky prvej priamej voľbe českého prezidenta s moderátorom Českého rozhlasu a Českej televízie Martinom Veselovským.
Diskusnú reláciu Sobotné dialógy s moderátorom Braňom Dobšinským vysiela RTVS v sobotu 26. januára 2013 krátko po 12-tej hodine na Rádiu Slovensko.

Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.