Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. júna 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Sobotné dialógy mimoriadne o povodniach

BRATISLAVA 7. júna (SITA) – V sobotu 8. júna krátko po 12:00 RTVS odvysiela na Rádiu Slovensko pravidelnú diskusnú reláciu Sobotné dialógy, tentokrát bude scenár prispôsobený mimoriadnej povodňovej situácii.
Pozvanie do štúdia prijal minister Peter Žiga (Smer – SD), živé vysielanie sa začne vstupom z Komárna, taktiež odznejú krátke vstupy z Budapešti a z Prahy. Do relácie telefonicky vstúpia vodohospodár Peter Minárik a bývalý minister životného prostredia József Nagy (Most- Híd).
Témy:
– aktuálna situácia
– protipovodňové opatrenia na Dunaji a plány do budúcnosti
– protipovodňové opatrenia mimo Bratislavy a na ostatnom území Slovenska
– nebezpečné odkalisko na slovenských hraniciach
– formy pomoci zaplaveným obyvateľom a firmám

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.