Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. júna 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Sobotné dialógy aj o zatýkaní medzi českými politikmi

BRATISLAVA 14. júna – 15. júna krátko po 12:00 RTVS odvysiela na Rádiu Slovensko pravidelnú diskusnú reláciu Sobotné dialógy. Úvodnú časť venujeme živému rozhovoru s hosťom z Českej republiky o aktuálnom dianí v súvislosti s kauzou, pri ktorej boli zatknutí niekoľkí súčasní i bývalí českí politici.
Pozvanie moderátora Branislava Dobšinského do prednahratej diskusie prijali minister vnútra Robert Kaliňák (Smer – SD) a poslanec Národnej rady SR Radoslav Procházka (nez.). Relácia sa bude nahrávať v piatok 14. júna o 10:00 vo vestibule Slovenského rozhlasu na Mýtnej ulici.

Hlavné témy relácie:
1. Povodne, protipovodňová ochrana, účinnosť prípravných a záchranných prác, varovný systém, potreba zmeny legislatívy
2. Príprava na voľbu nového generálneho prokurátora

Juraj Kadáš
PR manažér

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;nr

Odporúčané články

Odovzdávanie národných filmových cien Slnko v sieti bude predchádzať prehliadke Týždeň slovenského filmu Websterovci vychádzajú na DVD

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

Odporúčame

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...