Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. júna 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Slovensko v obrazoch – legendárny fotograf Dežo Hoffmann

BRATISLAVA 21. júna – Rozhlas a televízia Slovenska v najnovšom vydaní relácie Slovensko v obrazoch odvysiela v nedeľu 24. júna 2012 o 11.00 hod. na Jednotke reportáž o Dežovi Hoffmannovi, dvornom fotografovi skupiny Beatles. Diváci uvidia unikátne zábery, ktoré na Slovensku ešte nikdy neboli odvysielané.
Dežo Hoffmann bol s Beatles pri nahrávaní ich prvého albumu, pri rozhlasových i televíznych začiatkoch tejto legendárnej skupiny, rovnako aj pri všetkých významných okamihoch ich neuveriteľnej kariéry. Rodák z Banskej Štiavnice okrem Beatles fotografoval všetkých velikánov bigbítovej éry: Rolling Stones, Animals, Kinks, Beach Boys, Easybeats, Cream, Pink Floyd, Boba Marleyho, Jimiho Hendrixa, Toma Jonesa, či Eltona Johna. Medzinárodne uznávaný slovenský fotograf sa narodil pred sto rokmi (24. mája 1912) a zomrel 26. marca 1986.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

17. ročník súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka má svojich víťazov Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.