Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. júna 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Slovensko-Anglicko najsledovanejší futbalový prenos

BRATISLAVA 21. júna – RTVS prelomila ďalší rekord v sledovanosti. V cieľovej skupine divákov starších ako 12 rokov včerajší výkon našich futbalistov proti Anglicku sledovalo rekordných 974 000 divákov(priemer prvého a druhého polčasu; trhový podiel 50,1 % /rating 20,8 %). V čase vysielania včerajšieho kľúčového zápasu našej reprezentácie bola Jednotka absolútnou trhovou jednotkou.
Posledný zápas našich futbalistov v základnej skupine UEFA EURO 2016 sa vďaka tomu stal vôbec najsledovanejším futbalovým priamym prenosom v histórii peoplemetrových meraní. Prekonal dokonca aj pamätný zápas našej reprezentácie proti Taliansku na MS 2010 v Juhoafrickej republike.
Prvý polčas duelu Slovensko – Anglicko sledovalo 966 000 divákov, druhý polčas si nenechalo ujsť až 982 000 divákov. Najvyššie hodnoty sledovanosti zaznamenal zápas v čase 22:50, keď ho sledovalo až 1 094 000 divákov.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr

K téme

17. ročník súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka má svojich víťazov Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.