Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. septembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Slováci si ráno a cez víkend naladia Rádio Slovensko

BRATISLAVA 13. septembra – Rádio Slovensko je ráno medzi šiestou a ôsmou hodinou najpočúvanejšou stanicou v krajine. Trhovým lídrom je Rádio Slovensko aj cez víkend, a to v niektorých ranných a predpoludňajších časoch a napoludnie.
Aj posledný prieskum potvrdil stabilnú pozíciu Rádia Slovensko ako trhovej dvojky. Vyplýva to z výsledkov národného prieskumu médií MML – TGI spoločnosti Median SK za obdobie od 28. mája 2012 do 19. augusta 2012 v parametri „počúval včera“. Rádio Slovensko dosiahlo v tomto období podiel na trhu (share) 20,6 %.
Trhový podiel Rádia Slovensko, Rádia Regina, Rádia Devín, Rádia_FM a Rádia Patria na slovenskom rozhlasovom trhu bol v sledovanom období spolu 31,2 %. V trenčianskom a košickom regióne je najpočúvanejšou rozhlasovou stanicou Rádio Slovensko, ktoré počúva najviac hlavných živiteľov domácností (544 tisíc).

Informoval Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

K téme

17. ročník súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka má svojich víťazov Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.