Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. januára 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Sledovanosť Silvester 2014

BRATISLAVA 2. januára – Sledovanosť programu, ktorý pripravila Jednotka počas Silvestra 2014.

Celodenný podiel na trhu 15,2%, prime time podiel 20,3%, čím sa Jednotka v tento deň stala jasnou trhovou dvojkou (cieľová skupina 12+)

Dvojkou na trhu bola Jednotka v prime time aj u mladších divákov (CS 12-54) s podielom 16,7%

Sledovanosť Jednotky v prime time dosiahla hodnotu 447-tisíc divákov, čo je najvyššia hodnota za posledných 9 rokov

Všetky tri zábavné programy RTVS vysielané počas hlavného silvestrovského programu (špeciálne vydania Milujem Slovensko, Nikto nie je dokonalý a Neskoro večer: talkshow Petra Marcina) sa umiestnili v TOP 10 najsledovanejších relácií na trhu.

Najviac divákov si pozrelo zábavno-súťažnú show Milujem Slovensko (632-tisíc divákov / podiel 27,8%; v CS 12-54 podiel na trhu 24,4%), Milujem Slovensko sa vďaka tomu stala druhou najsledovanejšou nespravodajskou reláciou v tento deň.

Nasledujúcu reláciu Nikto nie je dokonalý si pozrelo až 617-tisíc divákov s podielom 27,2% (v CS 12-54 podiel na trhu 23,0%), relácia bola v čase svojho vysielania trhovým lídrom. Úspešne pokračovalo aj silvestrovské vydanie Neskoro večer: talkshow Petra Marcina so 464-tisíc divákmi a podielom na trhu 22,3% (v CS 12-54 podiel na trhu 17,3%).

Juraj Kadáš
PR manažér

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

Bratislavský chlapčenský zbor v Opere SND prezradí tajomstvá ľudského hlasu Objavte Poloniny vďaka unikátnym zážitkom. Tradičné remeslá, nedotknutá príroda a rusínsky temperament

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.