Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. januára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS si vo vysielaní pripomenie českú herečku Jiřinu Jiráskovú

BRATISLAVA 7. januára – Pri príležitosti úmrtia jednej z najvýznamnejších osobností českej hereckej generácie zaradila RTVS do vysielania dnes večer o 20:10 na Jednotke český film Fany (1995) v hlavných úlohách s Jiřinou Jiráskovou a Jiřinou Bohdalovou.
Diváci si budú môcť pripomenúť herecké výkony Jiřiny Jiráskovej v snímke, v ktorej stvárňuje jednu zo svojich najvýraznejších filmových postáv.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;nr

Odporúčané články

Do poradní na Trhu kože prišlo konzultovať svoje problémy s lekármi 469 ľudí. Zistené boli aj dva prípady rakoviny kože! Najlepšie komunikujúcou spoločnosťou na Slovensku je stále Lidl

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies