Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. januára 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Seriál Kolonáda v nedeľu večer opäť najsledovanejší

BRATISLAVA 20. januára – Veľký divácky úspech už druhý týždeň po sebe zaznamenal nový pôvodný seriál RTVS Kolonáda, oproti minulému týždňu si ho pozrelo o 30-tisíc divákov viac (podiel 19,7 % – medzitýždenne nárast o 1,5 %; 470-tisíc divákov). Rovnako ako predchádzajúci týždeň, aj teraz bola Kolonáda najsledovanejším nespravodajským programom počas uplynulej nedele a zároveň najsledovanejším programom Jednotky v treťom týždni 2014.
Podľa generálneho riaditeľa RTVS Václav Miku je dôležité, že slovenský divák ocenil vlastný seriál z dielne RTVS. „Teší ma prirodzene najmä priazeň našich divákov, ale aj dobrá odozva odbornej verejnosti. Chcem uistiť divákov, že úspech Kolonády nie je len náhodný jav – lebo ako sa hovorí – jedna lastovička leto nerobí a RTVS preto pokračuje vo vývoji nových dramatických pôvodných seriálov vrátane detskej dramatickej tvorby,“ dodal V. Mika.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

fi;nr

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.