Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. januára 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Semifinálový zápas D. Cibulkovej na Dvojke

BRATISLAVA 22. januára – RTVS promptne zareagovala na víťazné ťaženie Dominiky Cibulkovej v Melbourne. Po štvrťfinálovom víťazstve nad Simonou Halepovou 6:3, 6:0 vstúpila do rokovaní s majiteľom vysielacích práv a v stredu popoludní s ním dospela k dohode. Semifinále s Poľkou Agnieszkou Radwanskou odvysiela RTVS v priamom prenose na Dvojke. Pripomíname tenisovým a športovým fanúšikom, že prvý semifinálový súboj medzi Na Li (Čína) a Eugenie Bouchardovou (Kanada) sa začína v Aréne Roda Lavera o 3.30 SEČ. Predpokladáme, že najskorší termín začiatku súboja Cibulková – Radwanská bude okolo 5.00 SEČ.

Zároveň upozorňujeme, že v prípade postupu Dominiky Cibulkovej odvysiela RTVS aj finále v nedeľu predpoludním so začiatkom o 9.00 hod. Držíme palce našej hráčke a veríme, že komentátor Vladimír Genda so spolukomentátorkou Karin Habšudovou budú môcť sprostredkovať zajtra ráno správu o životnom úspechu Dominiky Cibulkovej.
Informoval Marcel Merčiak, šéf športovej redakcie RTVS.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt;fi

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.