Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. júla 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: RTVS so spoločnosťou Towercom rozširuje pokrytie DVB-T

BRATISLAVA 24. júla – Spoločnosť Towercom v spolupráci s RTVS rozširuje počet lokalít s kvalitným DVB-T vysielaním. Počas júla 2013 sa podarilo vybudovať a uviesť do prevádzky DVB-T dokrývače na ďalších deviatich lokalitách: Opava, Dedinky – Dobšiná, Prakovce – Gelnica, Utekáč, Skalité, Stará Bystrica, Nová Baňa, Terchová a Žiar nad Hronom. Diváci z uvedených lokalít a okolia budú môcť sledovať kompletnú programovú ponuku druhého a tretieho multiplexu.
Ako povedal riaditeľ Sekcie technickej realizácie RTVS Andrej Doležal, RTVS záleží na každom divákovi a kvalite služieb, ktoré verejnoprávna televízia koncesionárom poskytuje. „Vďaka týmto deviatim novým dokrývačom si tak diváci v ďalších lokalitách, ktoré doteraz signál nemali, budú môcť vychutnať napríklad aj dnešný priamy prenos predkola Ligy majstrov,“ uzavrel A. Doležal.
Na mesiac august 2013 RTVS v spolupráci s Towercom a.s. neustále pripravuje skvalitňovanie a rozširovanie DVB-T pokrytia, o aktualizáciách budeme verejnosť včas informovať.

Sekcia marketingu a komunikácie RTVS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;mt

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.