Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. apríla 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Rádio_FM má nový web

BRATISLAVA 24. apríla – Programová služba Rozhlasu a televízie Slovenska Rádio_FM dnes spustila novú webovú stránku www.radiofm.sk. Okrem programu, živého streamu či vynoveného playlistu ponúka aj samostatný obsah.
“Web nebude iba kanálom pre propagáciu rádia a jeho programov, ale aj priestorom pre autorské články, recenzie alebo publicistiku, ktorá sa do vysielania už nezmestí,“ hovorí jeho spoluautor a ideový tvorca Dušan Vančo (šéfdramaturg Rádia_FM). Webstránku zároveň exkluzívne krstí novým videoklipom skupina Puding pani Elvisovej. Ten vznikol na skladbu Astoria, ktorú poslucháči zvolili v ankete Radio_Head Awards za singel roka 2011.
Web bol vyvíjaný niekoľko mesiacov výlučne z vnútorných zdrojov a kapacít Rádia_FM. Po vytvorení komplexnej webovej platformy RTVS bude jeho funkcionalita a dizajn začlenený do korporátneho riešenia.

WEB: www.radiofm.sk
AUTORI A VÝVOJ: Michal Sekera (Rádio_FM), Dušan Vančo (Rádio_FM)

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;bl

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.