Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. októbra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: R. Kaliňák a P. Frešo v Sobotných dialógoch na Rádiu Slovensko

BRATISLAVA 12. októbra – Z rómskej témy sa stáva jeden z najpálčivejších problémov dnešného Slovenska. Medzietnické napätie eskaluje a do ulíc už vytiahlo nielen extrémistov, ale aj bežných, radových občanov. Prípady Devínskej Novej Vsi či Hurbanova nám však dávajú vážne varovanie. Hnev majority voči asociálnemu správaniu rastie, medzi Rómami sa zase šíria strach a obavy. Vláda sľubuje komplexné riešenie, ani jedna z ponovembrových politických garnitúr pritom zásadnú odpoveď na tento problém dať nedokázala.
To sú témy pre ministra vnútra za stranu SMER – SD Roberta Kaliňáka a predsedu SDKÚ – DS Pavla Freša v Sobotných dialógoch s Braňom Dobšinským, v sobotu krátko po 12-tej hodine na Rádiu Slovensko.

Richard Šümeghy
hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Niké športovcami mesiaca september sú Baláž s Myšákom! RTVS predstavila jesenné vysielanie: Celebrity sa stretli na farebnom večierku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.