Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. apríla 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Príspevky RTVS nominované na Novinársku cenu 2011

BRATISLAVA 2. apríla – Medzi slovenskými príspevkami, ktoré sú nominované na Česko-slovenskú cenu verejnosti v rámci aktuálneho ročníka Novinárskej ceny za rok 2011, je reportáž Zlyhanie štátu od reportéra Ivana Bradu (Jednotka, Reportéri 27. 6. 2011). Nominovaná je aj relácia Večer pod lampou s moderátorom Štefanom Hríbom, ktorá bola venovaná pocte Václavovi Havlovi (Dvojka, 22. 12. 2011).
Online hlasovanie o Česko-slovenskú cenu verejnosti, ktoré potrvá do 14. apríla 2012, pripravili Nadácia otvorenej spoločnosti a Nadace Open Society Fund Praha.
Online hlasovanie o Česko-slovenskú cenu verejnosti na http://hlasovanie.novinarskacena.sk/
Slovenská a česká verejnosť môže vyberať spomedzi 12 súťažných príspevkov, 6 zo Slovenska a 6 z Čiech, ktoré spracovávajú rôzne celospoločenské témy, ako je korupcia a klientelizmus, život zdravotne postihnutých ľudí a iné. Príspevky do online hlasovania nominovali poroty a Rada súťaže zo všetkých printových a elektronických kategórií súťaže Novinárska cena 2011 na Slovensku a v Čechách.
Do ôsmeho ročníka Novinárskej ceny sa prihlásilo 409 autorov so 685 príspevkami. Víťaza a nominovaných pre každú zo 16 kategórií zverejnia organizátori na slávnostnom odovzdávaní cien 19. apríla 2012 v Bratislave.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;bl

K téme

17. ročník súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka má svojich víťazov Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.