Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. marca 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Pripravuje interaktívny formát pre mladých PARK

BRATISLAVA 21. marca – Park sa bude nakrúcať vo verejne dostupnom priestore Zóna by Refresher, v úlohe moderátorov sa predstavia Ondrej Antálek a Jakub „Zitron“ Ťapák. Obsahom Parku budú rozhovory so zaujímavými hosťami, audiovizuálne dokrútky, výzvy a súťaže s ambíciou autenticity a zážitku. Zúčastniť sa diania v Parku a byť súčasťou relácie môže byť ktokoľvek, kto v čase nakrúcania navštívi Zónu by Refresher na námestí SNP v Bratislave. Park sa bude nakrúcať každý pondelok od 15:00.
„Mladí ľudia v súčasnosti dávajú pred televíziou prednosť iným komunikačným platformám. Našou ambíciou teda bolo pripraviť reláciu, ktorá bude autentická, chceme osloviť mladých ľudí v prostredí, ktoré im je vlastné a v ktorom sa pohybujú. Preto bude Park interaktívny a dostupný na viacerých platformách, vrátane sociálnych médií či živého online streamu. Som presvedčený, že Park si vďaka tomu nájde množstvo divákov a fanúšikov,“ hovorí programový riaditeľ televíznej časti RTVS Tibor Búza. Park bude dostupný nielen v televíznom vysielaní, ale aj na sociálnych médiách a v celej dĺžke bude naživo streamovaný každý pondelok od 15:00 na stránke http://parkonline.sk. Novinkou bude napríklad využitie GoPro kamier počas nakrúcania rozhovorov s ľuďmi v uliciach.
„Park sme v internom prostredí a v interných kapacitách RTVS pripravovali viac ako rok. Relácia bude venovaná témam ako hudba, móda, šport, filmy a seriály, hranie počítačových hier, sociálne siete, vzťahy, pripravujeme aj rubriku založenú na štatistikách z informácii priamo od divákov či špeciálnu rubriku Zvedavec venovanú vede,“ hovorí kreatívny producent Alexander Kmeť z RTVS, ktorý s nápadom na vývoj tohto typu relácie prišiel. „Trúfam si povedať, že Park bude svojím spôsobom revolučný, a preto som veľmi rád, že práve verejnoprávna televízia prinesie formát, ktorý na našom televíznom trhu chýbal a primárne bude oslovovať mladých ľudí,“ dodáva A. Kmeť.
Hlavným mediálnym partnerom Parku bude webový portál Refresher.sk, ktorý je populárny predovšetkým medzi mladými ľuďmi. Ide o mediálnu spoluprácu verejnoprávneho média s webom,ktorý má veľmi silný dosah práve na túto cieľovú skupinu, vysokú návštevnosť a rovnako aj nadštandardný zásah na sociálnych sieťach.

Doplňujúce informácie:
Štart projektu: 26. marca 2016
Vysielací čas: sobota 10:40 na Jednotke (30 min verzia)/pondelok 14:00 (60 min verzia)
Periodicita: týždenná
Livestream: dostupný na webe vždy v pondelok od 15:00

Informácie o moderátoroch:
Ondrej Antálek – pochádza zo Senice, má 31 rokov. Je z hudobno-tanečnej rodiny, študoval na JAMU v Brne, päť rokov vystupoval v miestnom divadle Brno. V Bratislave žije od roku 2008 a už niekoľko rokov je členom úspešnej tanečnej skupiny The Pastels.
Jakub „Zitron“ Ťapák – narodil sa v Bratislave a má 24 rokov. Odmalička sa venoval ľudovým tancom, očarilo ho bojové umenie capoeira, ktorému sa dlho venoval, no jeho skutočnou láskou je breakdance. Už desať rokov je členom tanečnej skupiny Laciho Strikea a jeho slávnej Street Dance Academy.

http://parkonline.sk

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

kp;nr

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.