Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. júna 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Prináša Tour de France v HD a tiež na webe

BRATISLAVA 28. júna – Vysielanie Dvojky v HD bude okrem káblových a IPTV operátorov, ktorí Dvojku v HD do svojej ponuky zaradili, šírené aj prostredníctvom verejnoprávneho multiplexu DVB-T. Podľa riaditeľa Sekcie strategického rozvoja a techniky RTVS Andreja Doležala je vysielanie Tour de France v HD kvalite a
v DVB-T dobrou správou pre všetkých divákov. „Tento krok považujeme za najlepší spôsob, ako divákom v najväčšej možnej miere spríjemniť sledovanie prestížnych cyklistických pretekov. Je to súčasťou našej dlhodobej podpory rozvoja DVB-T na Slovensku a rovnako je našou ambíciou vyrábať a prinášať na obrazovky čoraz viac programov v HD kvalite,“ dodal.
Preteky bude RTVS vysielať každý deň od 29. júna do 21. júla na Dvojke, pričom všetky etapy si diváci budú môcť vychutnať naživo v natívnej HD kvalite. Počas víkendov televízia ponúkne štúdio Tour de France pred a po vysielaní pretekov so zaujímavými hosťami. V miestach jednotlivých etáp má RTVS vlastný štáb, ktorý sa bude pohybovať spolu s pelotónom cyklistov od štartu až po cieľ.
Taktiež pripravujeme mimoriadny webový priestor http://tdf.rtvs.sk, ktorý bude pravidelne aktualizovaný a diváci si na ňom budú môcť pozrieť nielen všetky štatistiky či tímové súpisky, ale hlavne živé prenosy pretekov vo viacerých formátoch. Stránka bude oficiálne spustená v sobotu 29. júna pred začiatkom pretekov.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;mt

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.