Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. novembra 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS pozýva na Vianočné trhy POD PYRAMÍDOU

BRATISLAVA 25. novembra – RTVS v spolupráci s občianskymi združeniami Jedlé mesto a ID Space Team pozývajú na prvý ročník Vianočných trhov POD PYRAMÍDOU, ktoré sa uskutočnia od 1. decembra 2014 v priestore novej mestskej záhrady POD PYRAMÍDOU, umiestnenej na terase budovy Slovenského rozhlasu v Bratislave. Vianočné trhy budú otvorené denne vrátane nedieľ od 12:00 do 20:00.
Zámerom RTVS a participujúcich partnerov je pre všetkých návštevníkov vytvoriť magickú atmosféru Vianoc. Priestor dostane nielen bohatý hudobný program, ale aj sviatočné a zimné zvyky z rôznych kútov Slovenska či sveta. Chýbať nebude zdravé a kvalitné jedlo, trh s darčekmi a množstvo prekvapení v jedinečnom sviatočnom prostredí. Na návštevníkov počas Vianočných trhov čakajú nielen stánky, ale aj veľký vyhrievaný stan na terasách Slovenského rozhlasu, v ktorom bude prebiehať väčšina podujatí a koncertov. Budú sa podávať vianočné jedlá z kvalitných surovín, rodinné jedlá z iných kultúr, spoločne pripravené tradičné jedlá a nefalšovaný vianočný punč. Pod vianočný stromček môžu návštevníci priniesť dary pre ľudí v núdzi, darčeky pre blízkych zabalia dobrovoľníci v benefičnom baliacom kútiku a priamo na mieste môžu tiež poslať sviatočný pozdrav.
Pódium bude patriť nielen mladým kapelám, ale aj tradičnej sviatočnej hudbe v podaní Detského speváckeho zboru Slovenského rozhlasu či vystúpeniu folklórneho súboru. Pre návštevníkov je pripravených takmer 50 koncertov (Korben Dallas, NVMERI, Billy Barman a mnoho ďalších), diskusií a premietaní. Najmenší návštevníci, ale aj ich rodičia sa môžu tešiť na premietanie klasických rozprávok z archívu RTVS, každý pracovný deň o 20:00 sa v stane budú premietať priame prenosy z Adventných koncertov RTVS.

Doplňujúce informácie
Pozvite priateľov cez udalosť na Facebooku https://www.facebook.com/events/535941726542261/ Viac informácií o Záhrade Pod pyramídou https://www.facebook.com/podPyramidou

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Bratislavský chlapčenský zbor v Opere SND prezradí tajomstvá ľudského hlasu Objavte Poloniny vďaka unikátnym zážitkom. Tradičné remeslá, nedotknutá príroda a rusínsky temperament

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.