Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. novembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Povolebné O 5 minút 12 s rekordnou sledovanosťou

BRATISLAVA 11. novembra – Pravidelná nedeľná diskusia RTVS O 5 minút 12 na Jednotke dosiahla v uplynulom týždni sledovanosť 285 000 divákov, čo je najvyššia sledovanosť tejto relácie v jesennej vysielacej sezóne.
Špeciálne povolebné vydanie vo vynovenom štúdiu a s novým moderátorom Martinom Strižincom dosiahlo podiel na trhu 23,2 %. V čase vysielania relácie bola Jednotka jednotkou na trhu a O 5 minút 12 sa tak stalo najsledovanejšou povolebnou diskusiou. Vyššie podielové hodnoty boli zaznamenané v sociodemografickej skupine mestských divákov, z krajov najvyšší podiel na trhu dosiahli diváci z Bratislavského a Trenčianskeho kraja.
Úspešné boli tiež Správy RTVS, v nedeľu dosiahli svoje najvyššie hodnoty sledovanosti od doby, keď začali vysielanie o 19:00. Pozrelo si ich 283 000 divákov a zaznamenali 13-percentný podiel na trhu.

Duely pred druhým kolom volieb do VÚC
RTVS pred druhým kolom volieb do VÚC pripravuje vysielanie duelov postupujúcich kandidátov. Duely bude moderovať nová akvizícia RTVS Martin Strižinec, vysielať sa budú naživo na Rádiu Slovensko v relácii Z prvej ruky. V televízii sa budú vysielať zo záznamu namiesto Správ a komentárov v príslušných dňoch.

Termíny duelov v Košickom, Nitrianskom a Trnavskom kraji:
– Utorok 12. novembra;
– Streda 13. novembra;
– Štvrtok 14. novembra.

Duely z banskobystrického a bratislavského kraja budú odvysielané 18. resp. 19. novembra.

Juraj Kadáš
PR manažér
Sekcia marketingu a komunikácie
RTVS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.