Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. novembra 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Pošta pre teba nekončí, pokračuje vo vynovenej podobe

BRATISLAVA 20. novembra – Vo väzbe na nekorektné informácie, ktoré boli medializované v priebehu uplynulých dní v spojitosti s formátom Pošta pre Teba a osobou moderátorky Kataríny Brychtovej, vydáva RTVS nasledovné stanovisko: RTVS opätovne zdôrazňuje, že relácia Pošta pre teba nekončí a v roku 2015 bude aj s p. Brychtovou pokračovať v novej podobe. RTVS počíta s ďalšou spoluprácou s moderátorkou na projekte, ktorý bude pokračovaním Pošty pre teba, pričom táto relácia bude pani Brychtovej „šitá na mieru“. Katarína Brychtová patrí medzi najpopulárnejšie osobnosti nielen v televízii, ale aj v rozhlase. Zostáva naďalej tvárou verejnoprávnej RTVS a i v budúcnosti bude dôležitou súčasťou kľúčových projektov verejnoprávnych médií. RTVS rozhodne dementuje zverejnené informácie o ukončení spolupráce s pani Brychtovou, keďže sa nezakladajú na pravde a priamo odporujú stanovisku zo dňa 19. 11., prostredníctvom ktorého RTVS reagovala na otázky redaktorky denníka Plus 1 deň a v ktorom sme jasne deklarovali, že úspešná a kvalitná spolupráca medzi RTVS a p. Brychtovou bude pokračovať i naďalej.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

on;nr

K téme

Bratislavský chlapčenský zbor v Opere SND prezradí tajomstvá ľudského hlasu Objavte Poloniny vďaka unikátnym zážitkom. Tradičné remeslá, nedotknutá príroda a rusínsky temperament

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.