Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. augusta 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Otvárací ceremoniál paralympiády v priamom prenose na Dvojke

BRATISLAVA 27. augusta – Rozhlas a televízia Slovenska uvedie v stredu 29. augusta 2012 o 20.30 na Dvojke v priamom prenose slávnostný otvárací ceremoniál XIV. paralympijských hier v Londýne.

Bude to po prvý raz v histórii, čo televízia na Slovensku prinesie divákom slávnostné otvorenie paralympijských hier v priamom prenose. V dejisku Hier má RTVS svoj štáb, ktorý bude denne prinášať materiály zo súťaží, v ktorých štartujú slovenskí športovci. Aktuálne budú odvysielané v spravodajských reláciách Góly – Body – Sekundy. Každý deň je v programe Dvojky magazín z Paralympijských hier pod názvom Volá Londýn. V ňom okrem materiálu od nášho štábu budeme prinášať aj skrátené zostrihy z ostatných súťaží.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.