Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. decembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Ospravedlnenie

BRATISLAVA 6. decembra – RTVS sa ospravedlňuje za nepresné informácie, ktoré boli prezentované dňa 27. novembra 2013 na tlačovej besede k vianočnej vysielacej štruktúre.
V súvislosti s premiérou nového večerníčka Mimi a Líza sme uviedli, že je to po 20 rokoch premiéra nového animovaného večerníčka na obrazovkách RTVS. Táto informácia nie je celkom presná, keďže Slovenská televízia v roku 2010 vyrobila štrnásť nových častí animovaného večerníčkového seriálu Jurošík, ktoré vysielala premiérovo od decembra 2010.

Juraj Kadáš
PR manažér
Sekcia marketingu a komunikácie

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.