Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. októbra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Ondruš a Nicholsonová v Sobotných dialógoch na Rádiu Slovensko

BRATISLAVA 5. októbra – Chudoba sužuje už 700 tisíc Slovákov, nezamestnanosť sa šplhá k 14-tim percentám a vláda nám opäť uťahuje opasky. Na občanov tak doliehajú čoraz väčšie dane či odvody a boj o vyššie platy už vyhnal do ulíc učiteľov, štátnych úradníkov i zdravotníkov. Štrajkom sa vyhrážajú aj vysokoškoláci a napätie sa stupňuje i v rómskej otázke – slova sa ujímajú extrémisti a vládna moc stále nemá na rómsky problém jasnú a komplexnú odpoveď. To sú témy pre štátneho tajomníka rezortu práce, sociálnych vecí a rodiny Braňa Ondruša a poslankyňu Národnej rady SR za SaS Luciu Nicholsonovú v Sobotných dialógoch s Braňom Dobšinským, v sobotu krátko po 12-tej hodine na Rádiu Slovensko.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;bl

K téme

Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.