Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. septembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: O 5 minút 12 so Zuzanou Zvolenskou a Ivanom Uhliarikom

BRATISLAVA 28. septembra – Vláda chce jednu štátnu zdravotnú poisťovňu. Tie súkromné sa búria. Hovoria dokonca o protiústavnosti. Podľa opozície by mal dať štát peniaze radšej na platy lekárov, sestier a na nemocnice. Čo prinesie tento zámer vlády poistencom a pacientom? Opýtame sa ministerky zdravotníctva SR Zuzany Zvolenskej (nominantka Smeru-SD) a jej predchodcu Ivana Uhliarika (KDH).
Sledujte diskusnú reláciu O 5 minút 12 s moderátorkou Martou Jančkárovou v nedeľu 30. septembra o 11.55 na Jednotke.

Richard Šümeghy
hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Majitelia obnovených historických skvostov, neváhajte, uzávierka prihlášok do súťaže Kultúrna pamiatka roka – Fénix je už 15. 1. 2022! Petra Vlhová je Niké športovcom mesiaca už po tretíkrát!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.