Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. júna 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: O 5 minút 12 s Robertom Ficom a Pavlom Hrušovským

BRATISLAVA 14. júna – Pravidelná živá diskusná relácia RTVS O 5 minút 12 na Jednotke bude v nedeľu 16. júna venovaná hlavne aktuálnym politickým témam. Pozvanie moderátorky Marty Jančkárovej do štúdia prijali predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) a predseda poslaneckého klubu Pavol Hrušovský (KDH).
Témy:
1. Voľba generálneho prokurátora
2. Voľba predsedu NKÚ
3. Mimoriadna schôdza parlamentu o stave vo vojenskom spravodajstve
4. Prezidentské voľby

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;bl

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.