Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. októbra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: O 5 minút 12 s Petrom Pellegrinim a Ivanom Švejnom

BRATISLAVA 12. októbra – Vláda schválila návrh štátneho rozpočtu na budúci rok. Jeho top prioritou je spomalenie zadlžovania štátu. Bude to však za cenu vyšších daní a odvodov, ktoré naplnia štátnu kasu. Opozícia aj preto návrh rozpočtu odmietla ako škodlivý a nespravodlivý. Zákon roka verzus peňaženky ľudí – so štátnym tajomníkom Ministerstva financií SR Petrom Pellegrinim (Smer-SD) a členom Výboru NR SR pre financie a rozpočet Ivanom Švejnom (Most-Híd).
Sledujte diskusnú reláciu O 5 minút 12 s moderátorkou Martou Jančkárovou v nedeľu 14. októbra o 11:55 na Jednotke.

Richard Šümeghy
hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.