Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. novembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: O 5 minút 12 s Dušanom Čaplovičom a Martinom Froncom

BRATISLAVA 30. novembra – Témou nedeľnej diskusnej relácie RTVS O 5 minút 12 bude aktuálna situácia v školstve súvisiaca so štrajkom učiteľov. Hosťami O 5 minút 12 budú minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Dušan Čaplovič (Smer-SD) a podpredseda Výboru NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport Martin Fronc (KDH).
Sledujte diskusnú reláciu O 5 minút 12 s moderátorkou Martou Jančkárovou v nedeľu 2. decembra o 11.55 na Jednotke.

Richard Šümeghy
hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

Odporúčané články

Odovzdávanie národných filmových cien Slnko v sieti bude predchádzať prehliadke Týždeň slovenského filmu Websterovci vychádzajú na DVD

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

Odporúčame

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...