Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. septembra 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Novým riaditeľom Media RTVS bude Igor Slanina

Bratislava 14. septembra –

Na vedúcej pozícii spoločnosti Media RTVS príde od pondelka 18. septembra 2017 k zmene. Novým riaditeľom sa stane Igor Slanina, ktorý vystrieda doterajšieho šéfa Martina Hauptvogela. Generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník mu v tejto súvislosti poďakoval za kvalitne odvedenú prácu v prospech RTVS. „Verím, že sa stretneme pri spolupráci na ďalších spoločných projektoch. Igorovi Slaninovi želám, aby naďalej rozvíjal celé portfólio činnosti Media RTVS ako dôležitej zložky RTVS,“ uviedol.

Ako poznamenal I. Slanina, jeho cieľom je pokračovať v zlepšovaní činnosti a efektivity spoločnosti. „Pôsobenie v Media RTVS vnímam ako novú pozitívnu výzvu v mojej profesionálnej kariére,“ dodal.

Igor Slanina pracoval takmer 20 rokov na rôznych manažérskych pozíciách v spoločnosti Akzent Media, z toho 13 rokov ako jej riaditeľ. Od roku 2015 až po súčasnosť bol predsedom predstavenstva a riaditeľom akciovej spoločnosti Technické služby Starého Mesta v Bratislave.

Media RTVS, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Rozhlasu a televízie Slovenska a exkluzívnym predajcom vysielacieho priestoru vyhradeného pre mediálnu komerčnú komunikáciu na televíznych a rozhlasových programových službách RTVS.

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.