Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. júla 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Nový FM vysielač Nové Mesto nad Váhom – Veľká Javorina

BRATISLAVA 2. júla – 29. júna 2012 bol uvedený do prevádzky nový FM vysielač v lokalite Nové Mesto nad Váhom – Veľká Javorina, ktorý šíri programovú službu Rádio Devín na frekvencii 90,8 MHz s vyžiareným výkonom ERP 10 kW.
Pred mesiacom (1. júna 2012) bol uvedený do prevádzky vysielač Poprad – Kráľova Hoľa s frekvenciou 94,2 MHz, ktorý takisto šíri Rádio Devín, jednu z umeleckých programových služieb Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS).
Rádio Devín je bezpečným prístavom pre náročného poslucháča, miestom pre výnimočných ľudí. Denne dáva priestor umeleckým, literárno-dramatickým i umenovedným rozhlasovým útvarom, avšak gro jeho vysielania tvorí hudba nekomerčného a alternatívneho typu.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

K téme

Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.