Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Nočné Góly – body – sekundy uvidíte na Dvojke

BRATISLAVA 6. novembra – Rozhlas a televízia Slovenska presúva nočné vydanie súhrnu športového spravodajstva Góly – body – sekundy od pondelka do piatka na Dvojku s pevným vysielacím časom 21:55 po Správach a komentároch (pôvodne Komentáre). RTVS tak nočnému spravodajstvu dáva komfortnejší priestor vo vysielacej štruktúre televíznych programových služieb.

O aktuálnej zmene hovorí riaditeľ Centier spravodajstva RTVS Lukáš Diko: „Rozhodli sme sa nočné spravodajstvo riešiť systematickejšie, ako to bolo doteraz, keďže chceme ponúkať predovšetkým kvalitné informácie s pridanou hodnotou. Nemá zmysel, aby dve spravodajské relácie súperili v jednom časovom slote. O to viac, keď Nočné správy nemali presný časový slot. Relácia Správy a komentáre bude spolu s analýzami najdôležitejších udalostí prinášať aj najnovšie informácie. Práve vo formáte, ktorý denné dianie doma aj vo svete podrobnejšie zanalyzuje, vidíme v budúcnosti potenciál a chceme ho rozvíjať.“

Vysielanie nočnej spravodajskej relácie Góly – body – sekundy sa počas víkendov nemení a zostáva na Jednotke.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

17. ročník súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka má svojich víťazov Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.