Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. júla 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Mobilná aplikácia Zelená vlna RTVS bude rozprávať

BRATISLAVA 1. júla – Spolu s autormi zo spoločnosti Slovanet, RTVS predstavila verejnosti novú mobilnú aplikáciu Zelená vlna. Aktuálne počty stiahnutí presahujú číslo 63-tisíc a priemerný počet zaznamenaných dopravných udalostí denne predstavuje až 7-tisíc. Aj vzhľadom na tento úspech prešla mobilná aplikácia Zelená vlna aktualizáciou, ktorá je aktuálne k dispozícii zadarmo v internetových obchodoch App store aj Google play.
Hlavnou novinkou sú obrazové aj hlasové upozornenia na železničné priecestia, čím sa Zelená vlna pripája k aktivitám Medzinárodného dňa bezpečnosti na železničných priecestiach. Aplikácia je doplnená o hovorené hlasové upozornenia pri niektorých dopravných udalostiach, ktoré nahrali hlasy redaktorov Zelenej vlny RTVS. Tak isto je doplnený zoznam o viac ako 800 železničných priecestí, stacionárnych radarov a aktualizácia zabezpečí zvýšenú kompatibilitu s najnovšími zariadeniami. Novinkou je aj doplnený čas nahlásenia udalosti.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

12. ročník charitatívneho galavečera Noc nádejí bude na obrazovkách RTVS výnimočný Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.