Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. júla 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Mimoriadna zmena programu Slovenského rozhlasu

BRATISLAVA 18. júla – V nedeľu 22. júla o 20:05 stanica Rádio Slovensko odvysiela záznam z koncertov Jona Lorda, ktoré v spolupráci so Slovenským rozhlasom usporiadala agentúra Double Head Productions v dňoch 11. a 12. marca 2009 v sále Veľkého štúdia.
Jon Lord spoločne so Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu, dirigovaným Martinom Majkutom (súčasný šéfdirigent Rogue Valley Symphony Orchestra z USA), predstavil slávne experimentálne dielo Concerto for Group and Orchestra z konca šesťdesiatych rokov (vyšlo v USA vo formáte LP v decembri 1969 a mesiac neskôr aj vo VB). Ďalej odzneli ukážky z diela Sarabande a skladby z repertoáru Deep Purple. Tie zazneli v podaní poľskej muzikálovej speváčky a herečky Kasie Laskay, britského speváka a skladateľa Stevea Balsama a rockovej skupiny Cry Free z Maďarska.
Záznam si môžete vypočuť aj cez internet http://slovakradio.sk/stream/slovensko/slovensko_128.mp3.m3u

Rozhovor Jona Lorda s Danom Hoťkom v denníku Pluska
http://www.pluska.sk/slovensko/rozhovory/chcem-aby-moja-hudba-hrala-aj-sto-rokov.html?forward=sk_mobil_clanok.jsp

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.