Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. septembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Legendy popu štartujú už tento piatok so skupinou LOJZO

BRATISLAVA 20. septembra – Jeden z najúspešnejších programov Rozhlasu a televízie Slovenska pokračuje. Piatkový večer bude na Jednotke opäť v znamení najväčších slovenských a českých hitov. Od 21. septembra pokračujú Legendy popu. Hviezdy, ktorým čas neubral na lesku a sláve, piesne, ktoré si spieva niekoľko generácií. Nesmrteľné hity najväčších legiend bude spievať mladšia generácia spevákov a hudobníkov.
Po veľkom diváckom úspechu programu Legendy popu, v ktorom poctu dostali Marika Gombitová, Lucie Bílá, Karel Gott, Robo Grigorov, Vašo Patejdl, Miro Žbirka, Peter Nagy, Richard Müller, Karol Duchoň, Beáta Dubasová, Ján Lehotský, Pavol Hammel, skupiny Olympic, Elán a Tublatanka, bude pokračovať ďalšia, nemenej atraktívna a v poradí už tretia séria. Od 21. septembra sa 13 piatkov bude spomínať spolu so skupinou Lojzo, Janou Kocianovou, poctu dostane aj Vidiek, Jiří Korn, Hana Zagorová, Helena Vondráčková, zaspomíname si aj na Jara Filipa, Waldemara Matušku a priestor dostanú nesmrteľné hity Michala Davida či najväčšie vianočné hity. Na „dušičky“ v piatok 2. novembra je pripravený špeciálny večer, ktorý bude patriť umelcom, ktorí žiaľ už žiadnu ďalšiu pieseň nenaspievajú. Zaspomíname si na Zoru Kolinsku, Evu Kostolányiovú či Michala Dočolomanského. Programom bude sprevádzať dvojica Milan Zimnýkoval a Kristína Farkašová.
Prvú časť tretej série Legiend popu budeme naživo vysielať už v piatok 21. septembra o 20:10 a spomínať budeme na skupinu, ktorá práve v týchto dňoch oslavuje 30-te výročie svojho vzniku. Ľudový Orchester Jednoduchej Zábavy Obyvateľstva, teda LOJZO. Tešiť sa môžete na hity Učiteľka chémie v podaní Lukáša Adamca, Marián Čekovský zaspieva Anča, si drahá ako Volvo, Kuly pridá Že mi je ľúto, atmosféru najkrajších sviatkov v roku priblíži Katka Koščová Každý deň budú vraj Vianoce, bude aj Toreádor Karol v podaní Sama Tomečka, Otto Kolmann a Kochansky band My nie sme Taliani a Funny fellows zahrajú Vincentka van Goghová. Glosátormi piatkových Legiend popu budú Milan Lasica, Marcel Forgáč a členovia skupiny LOJZO Tomáš Fabor a František Mikurčík.
Pre fanúšikov je pripravená aj špeciálna podstránka na webe legendypopu.stv.sk, na ktorej nájdete množstvo zaujímavých rozhovorov, profily legiend či súťaže o voľné vstupenky na priamy prenos, stretnutia s legendami a pod. Špeciálna stránka Legiend popu na facebooku bude pravidelne ponúkať divákom možnosť vyhrať vstupenky na priame prenosy tretej série tejto hudobno-zábavnej šou. Viac informácií nájdete na http://www.facebook.com/LegendyPopu
Legendy popu, šou plnú emócií a spomienok na najväčšie hudobné osobnosti vysielame na Jednotke každý piatok od 20:10. Táto šou vám ukáže hviezdy tak, ako ste ich doteraz ešte nevideli a hlavne nepočuli!
Kontakt pre médiá:

Andrej Kratochvíl
PR manažér
Mobil: 0919 24 55 93
andrej.kratochvil@rozhlas.sk

Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

17. ročník súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka má svojich víťazov Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.