Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. januára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Legendy popu s Marie Rottrovou tento piatok na Jednotke

BRATISLAVA 30. januára – Obľúbený hudobno-zábavný program RTVS Legendy popu pokračuje aj tento piatok o 20.10 na Jednotke s najväčšími hitmi českej speváčky Marie Rottrovej. Zatiaľ posledné vydanie s Daliborom Jandom sledovalo 309 tisíc divákov. Legendy popu tak v piatok 25. januára 2013 dosiahli šiestu najvyššiu sledovanosť od štartu relácie a trhový podiel 14,1%. Štvrtá séria programu prinesie aj nezabudnuteľné skladby Karla Svobodu, ako aj vydanie venované najkrajším piesňam o láske. Legendy popu – to sú hviezdy, ktorým čas neubral na lesku a sláve a piesne, ktoré si spieva niekoľko generácií.
V piatok 1. februára o 20.10 si na Jednotke môžete zaspomínať na legendárne skladby Marie Rottrovej. Nesmrteľné hity tejto českej legendy bude spievať aj mladšia generácia interpretov: Markéta Poulíčková (Lásko voníš deštěm), Nikoleta Spalasová (Ten vůz už jel), Misha (Zřejmě letos nikde nejsou kytky), Monika Bagárová (Řeka lásky), Markéta Konvičková (Lásko), Sisa Sklovska (Som taká, aká som) a Kateřina Petráňová (Skořápky ořechů). Na scéne Legiend popu vystúpi samozrejme aj Marie Rottrová, ktorá zaspieva skladby Prstýnek a Žaluzie. Glosátormi Legiend popu budú Milan Lasica a textár piesní Marie Rottrovej Jaroslav Wykrent.
Pre fanúšikov hudobno-zábavnej šou Legendy popu sme pripravili aj špeciálnu podstránku na webe legendypopu.stv.sk, na ktorej nájdu profily legiend, archív, fotogalériu či súťaže o voľné vstupenky na priamy prenos.
Legendy popu, šou plnú emócií a spomienok na najväčšie hudobné osobnosti vysielame na Jednotke každý piatok od 20.10 a v repríze v sobotu predpoludním. Tento program vám ukáže hviezdy tak, ako ste ich doteraz ešte nevideli a hlavne nepočuli!

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.