Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. februára 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Kolonáda kráľovala nedeľnému večeru

BRATISLAVA 24. februára – Špeciálne piatkové vydanie zábavnej šou 5 proti 5 EXTRA vysielané naživo, dosiahlo najvyšší výkon od svojho štartu. Šou so špeciálnym hudobným hosťom, vokálnou skupinou Fragile, si pozrelo 329 – tisíc divákov (podiel na trhu 15,8 %)1.
V sobotu bola Jednotka v hlavnom vysielacom čase s podielom 16,6 % trhovou dvojkou. Jednotka bola najsledovanejšou televíziou v čase vysielania relácií Pošta pre teba a Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou, obe relácie dosiahli svoje nadpriemerné sezónne výkony. Poštu pre teba si pozrelo 460 – tisíc divákov (podiel na trhu 21,7 %), Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou zas 354 – tisíc divákov (podiel na trhu 17,3 %).
Nadpriemerné hodnoty Jednotka dosahovala aj v nedeľu, s podielom 13,5 % bola celodennou trhovou dvojkou. Jednotkou na trhu bola v čase vysielania Záverečného ceremoniálu ZOH 2014 v Soči, ktorý si pozrelo 529 – tisíc divákov (podiel na trhu 28,4 %), ako aj počas seriálu Kolonáda. Včerajšia časť zaznamenala vôbec najlepšiu sledovanosť od spustenia seriálu, keď si ju pozrelo 497 – tisíc divákov (podiel na trhu 21,6 %). Svoj najvyšší výkon dosiahol seriál aj v cieľovej skupine 12 – 54 (podiel na trhu 13,5 %).
Najvyšší výkon za posledné dva roky dosiahli v nedeľu Góly body sekundy so sledovanosťou 418 – tisíc divákov (podiel na trhu 18,3 %).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

RTVS odvysiela 13. ročník charitatívneho galavečera Noc nádejí Herecké i súkromné historky Ferka Kovára

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.