Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. februára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Jednotka bola počas víkendu opäť lídrom na trhu

BRATISLAVA 11. februára – Jednotka má za sebou opäť mimoriadne úspešný víkend. K najsledovanejším televíznym reláciám na slovenskom trhu v univerzálnej cieľovej skupine 12+ v 6. týždni 2013 v čase svojho vysielania patrili dokonca dvakrát v prime time programy Jednotky. Diváci najviac sledovali obľúbenú Poštu pre teba, hudobno-zábavný program Legendy popu, talk show Olivera Andrásyho a Eleny Vacvalovej Nikto nie je dokonalý, diskusný program O 5 minút 12 a kulinársku reláciu Kamily Magálovej Tajomstvo mojej kuchyne.
Piatkové vydanie programu Legendy popu venované hudobnému skladateľovi Karlovi Svobodovi sledovalo 410-tisíc divákov starších ako 12 rokov (trhový podiel 19,5 %). Je to najsledovanejšie vydanie v prebiehajúcej sezóne a vo svojej druhej polovici najsledovanejší program na televíznych obrazovkách na Slovensku.
Mimoriadny výkon podala sobotná Pošta pre teba, ktorú si pozrelo 454-tisíc divákov (trhový podiel 20,9 %) Obľúbený program Jednotky bol v sobotnom prime time lídrom na trhu v cieľovej skupine 12+. Vysoko nad priemerom Jednotky zabodovali v sobotu aj relácie Taxík (v čase vysielania jednotkou na trhu, podiel 16,4 %) a Nebíčko v papuľke (trhový podiel 14,7 %), ale aj program Postav dom, zasaď strom (trhový podiel 14,9 %). Dobre sa darilo aj repríze utorkového vydania zábavného programu Nikto nie je dokonalý v sobotu napoludnie. Talk show Olivera Andrásyho a Eleny Vacvalovej bola v čase vysielania jednotkou na trhu s podielom 17 %. Utorkové vydanie programu Nikto nie je dokonalý sledovalo viac ako 400-tisíc divákov. Pre januárovú novinku RTVS sú to doteraz najvyššie hodnoty sledovanosti v tomto roku.
V nedeľu bola diskusná relácia RTVS O 5 minút 12 v čase jej vysielania jednotkou na trhu. Program sledovalo 320-tisíc divákov starších ako 12 rokov (trhový podiel 22,9 %). Nadpriemerné výkony dosiahli aj relácie Tajomstvo mojej kuchyne (trhový podiel 15,9 %), Góly – body – sekundy (trhový podiel 10,4 %) a hlavná spravodajská relácia Správy RTVS o 19-tej hodine (trhový podiel 9,2 %).

Najsledovanejšie televízne programy Jednotky podľa počtu divákov v 6. týždni 2013:

dátum share
1. Pošta pre teba 9.2. 20,9% / 454 tis. divákov
2. Legendy popu 8.2. 19,5% / 410 tis. divákov
3. Nikto nie je dokonalý 5.2. 17,6% / 402 tis. divákov
4. O 5 minút 12 10.2. 22,9% / 320 tis. divákov
5. Tajomstvo mojej kuchyne 10.2. 15,9% / 315 tis. divákov

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;nr

K téme

17. ročník súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka má svojich víťazov Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.